header-photo

Startlijst wedstrijd


De startlijsten voor de FNRS/KNHS wedstrijden worden ruim van te voren op de website geplaatst. 


startlijst KNHS oefendressuur 21-1-18        
proeven volgens schema KNHS. Mocht er een andere proef gereden  
willen worden graag per mail aangeven bij secretariaat.      
protocollen kunnen na afloop opgehaald worden in kantine    
                 
Tijd: Naam:     Paard/pony: niveau/ proef nr:
09.45 Sigrid Woord   Garfield     B nr.6  
09.53 Tess Luttikholt   Dica     B nr.3  
10.01 Susan Bulten   Kuikhornster Jarno   B nr. 3  
10.09 Yara ter Avest   Opbroeks Nico   B nr.3  
10.17 Susan Bulten   Kuikhornster Jarno B nr. 4  
10.25 Nienke ten Thije   De Mensinghe's Noah M1 nr.15
10.33 Yara ter Avest   Opbroeks Nico   B nr.4  
10.41 Nienke ten Thije   De Mensinghe's Noah M1 nr.16
10.49 Eva Hupkes   Rowol's Sander   B nr.3  
10.57 Yinthe Aalderink   Nancy     M1 nr.18
11.05 Eva Hupkes   Rowol's Sander   B nr. 4  
11.13 Corine wielheesen   Fire     B nr. 3  

 STARTLIJST ZONDAG 21 - 1 - 18        
               
Zorg dat je 45 tot 60 min van te voren aanwezig bent     
Let op! Tijden kunnen in/uit lopen zorg daarom dat je op tijd bent!  
Eerste ruiter zorgt voor poetsen/zadelen/vlechten.    
Laatste ruiter(s) zorgt voor afzadelen/naverzorging/vlechten er uithalen.
Zelf zorgen voor een voorlezer van jou proef.      
FNRS proeven aansluitend aan KNHS oefendressuur    
              Deelname
Tijd: Naam:     Paard/pony: Niveau: WINTER CUP:
11.21 Isa Stegeman Calypso/ Tristan   F7  
11.29 Francis Nijhuis   Urbanus/toddy F6 CUP
11.37 Britt Aalten   Big cooper F4  
11.48 Anne Prinsen    Tristan   F5 CUP
11.53 Pearl Nusink   Big cooper F3 CUP
12.01 Ilse Bosvelt   Diwa   F6 CUP
12.09 Tara Wolters    Tristan   F2 CUP
12.17 Noor Dekkers   Lux    F4 CUP
12.25 Lotte Huurneman   Calypso   F4 CUP
12.33 Tuana Kreunen    Lucky    F3 CUP
12.41 Verena Wentink    Lux    F3 CUP
12.49 Romee Boekelder Boris   F3 CUP
12.57 Sarah Sligman   Whisper   F3 CUP
13.05 Milou van Bommel Lucky   F5 CUP
13.13 Bente De jonge    Rossi   F3 CUP
13.29 Nieke Kreunen    Whisper   F3 CUP
13.37 Lynn Dieks   Speedy   F2 CUP
13.45 Mirte Stoltenberg   Rossi   F3 CUP
13.53 Faye Jabbouri   Whisper   f2  
14.03 Eva Camessele    Speedy   f3 CUP
14.11 Fleur Kanters   Rossi   F1  
14.18 Bo  Starink   Speedy   F1  
               
Na afloop uitreiking FNRS protocollen in de kantine.   

 




De startlijsten voor de FNRS/KNHS wedstrijden worden ruim van te voren op de website geplaatst. 

Inschrijven kan alleen nog voor de reserve lijst.  

Voorlopige startlijst KNHS oefendressuur 21-1-18        
proeven volgens schema KNHS. Mocht er een andere proef gereden    
willen worden graag per mail aangeven bij secretariaat.        
protocollen kunnen na afloop opgehaald worden in kantine      
                   
Tijd: Naam:     Paard/pony: niveau/ proef nr:  
09.45 Sigrid Woord   Garfield     B nr.3    
09.53 Tess Luttikholt   Dica     B nr.3    
10.01 Susan Bulten   Kuikhornster Jarno   B nr. 3    
10.09 Yara ter Avest   Opbroeks Nico   B nr.3    
10.17 Susan Bulten   Kuikhornster Jarno B nr. 4    
10.25 Nienke ten Thije   De Mensinghe's Noah M1 nr.15  
10.33 Yara ter Avest   Opbroeks Nico   B nr.4    
10.41 Nienke ten Thije   De Mensinghe's Noah M1 nr.16  
10.49 Eva Hupkes   Rowol's Sander   B nr.3    
10.57 Yinthe Aalderink   Nancy     M1 nr.18  
11.05 Eva Hupkes   Rowol's Sander   B nr. 4    
 

STARTLIJST ZONDAG 21 - 1 - 18
             
                     
Zorg dat je 45 tot 60 min van te voren aanwezig bent           
Let op! Tijden kunnen in/uit lopen zorg daarom dat je op tijd bent!        
Eerste ruiter zorgt voor poetsen/zadelen/vlechten.          
Laatste ruiter(s) zorgt voor afzadelen/naverzorging/vlechten er uithalen.      
Zelf zorgen voor een voorlezer van jou proef.            
FNRS proeven aansluitend aan KNHS oefendressuur          
              Deelname    
Tijd: Naam:     Paard/pony: Niveau: WINTER CUP:    
11.13 Vera Bruil    Femke    F3 CUP      
11.21 Isa Stegeman   Tristan   F7        
11.29 Francis Nijhuis   Urbanus/toddy F6 CUP      
11.37 Britt Aalten   Big cooper F4        
11.48 Anne Prinsen    Tristan   F5 CUP      
11.53 Pearl Nusink   Big cooper F3 CUP      
12.01 Ilse Bosvelt   Calypso   F6 CUP      
12.09 Tara Wolters    Tristan   F2 CUP      
12.17 Isa Freriks   Lux    F5 CUP      
12.25 Noor Dekkers   Lucky   F4 CUP      
12.33 Lotte Huurneman   Calypso   F4 CUP      
12.41 Verena Wentink    Lux    F3 CUP      
12.49 Tuana Kreunen    Lucky    F3 CUP      
12.57 Romee Boekelder Boris   F3 CUP      
13.05 Sarah Sligman   Whisper   F3 CUP      
13.13 Milou van Bommel Lucky   F5 CUP      
13.21 Bente De jonge    Rossi   F3 CUP      
13.29 Nieke Kreunen    Whisper   F3 CUP      
13.37 Lynn Dieks   Speedy   F2 CUP      
13.45 Mirte Stoltenberg   Rossi   F3 CUP      
13.53 Faye Jabbouri   Whisper   f2        
14.03 Fleur Kanters   Rossi   F1        
14.11 Eva Camessele    Speedy   f3 CUP      
Na afloop uitreiking FNRS protocollen in de kantine.         
MA 15 januari PROEF OEFENEN van 16.00-17.00 opgeven per mail.