Paardencentrum Carolina



Wedstrijden
Activiteiten - Activiteiten

Bij ons is het mogelijk om offiële FNRS wedstrijden te starten met een pony of paard van de manege.
Hou de wedstrijd-kalender op het informatie bord en hieronder goed in de gaten zodat je je in kan schrijven
voor een van de geplande wedstrijden in jou klasse!


De wedstrijd kalender:

Op de evenementen kalender staan alle wedstrijden en proevendagen vermeld. 
Binnenkort zullen onze nieuwe wedstrijden worden toegevoegd.

____________________________________________________________________________________________________________________

FNRS Proeven-dagen:
De FNRS proeven dagen worden een keer per maand georganiseerd.
Hierbij is een officiele jury aanwezig en kan je rijden voor je eigen promotie punten.

Geplande proevendagen voor 2015:

Za 31 januari
Za 14 maart
Za 16 mei
Vrij 4 juli
Za 12 sept
Za 14 nov


FNRS ruiter paspoort:
Bij deelname van FNRS wedstrijden bij Paardencentrum Carolina is een ruiterpaspoort verplicht.
In dit ruiterpaspoort worden al jouw gereden activiteiten en wedstrijden bij gehouden.
Meer informatie over het FNRS ruiterpaspoort kun je vinden op de website en krijg je op ons ruitersportcentrum. 



Wedstrijd regelement bij Paardencentrum Carolina:

- Zelf je pony/paard invlechten 
- Zelf elastiekjes mee nemen. 
(het invlechten is niet verplicht)
- Witte of bage rijbroek

- Witte blouse en wedstrijd jasje of manege sweater.
- Veiligheidshelm 
- Boddyprotector verplicht bij springen/vaardigheid wedstrijden.

Inschrijven:
inschrijven dient via het inschrijfformulier gedaan te worden. 
Het inschrijfformulier hangt in de kantine op het informatie bord.

Onze geplande activiteiten en de startlijsten kun je hier onder bekijken;

startlijst avond dressuur vrijdag 10 juli 

Uitslag avond dressuur vrijdag 10 juli:

beste combinatie in de klasse F1 - F2:
Hinke Vriekink met Speedy    

Beste combinatie in de klasse F3 - F4 - F5:
Anouk Nijhuis met Marnix 

 

Nr.

Tijd

Naam

Pony/paard

Niveau/Proef

1

19.00

Hinke Vrielink

Speedy

F1 A

2

19.08

Jonny Willemsen

Lucky’s Hothot

F1 A

3

19.16

Tuana Kreunen

Speedy

F1 A

4

19.22

Lennya Hussein

Lux

F2 A

5

19.30

Rozemarijn Bolhlmeijer

Toddy

F2 A

6

19.38

Veranique te Nahuis

Lux

F2 A

7

19.46

Sasha Schotanus

Whisper

F2 A

8

19.54

Lucas Mol

Boris

F2 A

9

20.04

Denise van der Slikke

Whisper

F3 A

10

20.12

Roxan Rappard

Toddy

F3 A

11

20.20

Carmen Huls

Marnix

F4 A

12

20.28

Emma Coenraad

DS ‘D Amour

F4 A

13

20.36

Anouk Nijhuis

Marnix

F4 A

14

20.42

Emma Coenraad

DS’D Amour

F5 A

15

16

20.50

20.58

Laura Lam

Francis Nijhuis

Carel

Jeanne Darc 

F4 A

F4 A

 

21.00

Prijs uitreiking in kantine